Mobil Sohbet

Mobil Chat Odaları

Kadın


KADIN
Adam olmaktan önce insan olabilmenin en temel unsurudur. Bazen değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların arkasındaki kahramandır.
Her daim zarar gören kişidir. Çilekeştir. Zillete düşendir. Kenara itilen, canı çıkana kadar dövülen, itip kakılan, hakarete ugrayandır. ALLAHın kadını bir emanet olarak verdiğini unutan adamlara adam olduklarını anlatan sessiz aktördür. İnsan olmanın vesilesidir. HAVVAdır. Kadın sevginin can damarı AMİNEdir. Bir iffet abidesi MERYEMdir. Yani kadın; kıymeti kıymetsizleştirenlerin karşısında dimdik duran candan öte candır. Aslında siz erkeklerin belkide anlayamadığı noktada budur. Kadın çok şey beklemez. Aşkı yaşamak, duygusal paylaşımlarda bulunmak ister.

Kadınları Mutlu Etmenin Püf Noktaları Sadece Pahalı Hediyelerden mi Geçer.. ? Cevabı Yazımızda..
Kadınları Mutlu Etmek


Sanmayın ki kadın; herdaim çiçekler, pahali mücevherler ister. İstediği şey güzel sözler, taktire dayali cümleler duymaktır. Uzun uzun sohbet etmek bir kadin için çok şey ifade eder. Onu anlayabilen, dert ortağı olabilecek erkek onun için en değerli olandir.
Erkeği tarafından ayrı bir yerde tutulmayı bekler. Güven duymak, sadakati hissetmek ister. Dürüst, şeffaf, tutkulu, sevdiğini dile getiren sımsıkı sarılan bir erkek. Ona baktığı zaman dünya yansa bile erkeğim yanımdayken birşey olmaz, o beni korur diye düşünmek ister.
Sahiplenilmek, aitlik binevi yeter. Kıskanmak, kıskanılmak ta arada güzeldir. Kısıtlanmak bile!!! Onun yanında gülmek, eğlenmek ister. Kararları birlikte alabilmeyi, hayal kurmayi, ortak planlar yapmayı bekler.
Aslında erkek ve kadının düşünme yetisi okadar farkli çalışıyor ki. Kadinlar sağ beyin ( duygular, inanç, maneviyatın olduğu bölge), erkekler ise sol beyin ( mantık, matematik, stratejinin olduğu bölge) ile hareket eder.
Kadınlar çok incd detaylara takılır ve duygusal bir çerçeveden bakarlar. Erkekler ise olayin bütününü yorumlar ve mantıklarıyla hareket ederler.
Biz kadınlara göre çok büyük problemler erkekler için basit olabiliyor. Kısaca ilişkide kadın hep daraltan, erkek ise sıkılan taraf oluyor. Önemli olanda dengeyi sağlayabilmek. İki tarafinda birbirini anlayabilmesi ve yaşamlarını kolaylaştırıcı şekilde davranmalari gerekiyor.
İşin özü; kadın veya erkek, mutlu, güzel, sağlıklı bir ilişki için yeri geldiğinde ödün vermeyi öğrenmemiz gerekiyor…

-miSaL-

One Response so far.

  1. Banu35 dedi ki:

    Ayy Canimm adım Banu. Sohbetteki nickim Banu35 Ben çok sevdim bu siteyi. Gelin ve bana selam verin hepinizi yanaklarınızdan Öpüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir