Mobil Sohbet

Mobil Chat Odaları

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Merhaba Sevgili Okurlarım.. Daha Önceki Yazımızda Sizlere ” Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipleri” Adlı Yazımızı Paylaşmıştık. Ee Güzelde Ettim Bence 🙂 Bugünde Sizler Için ” Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ” Yazımızı Paylaşıyorum. Gelelim Konumuza Birincisi Erkekler Gülümseyen Kadınlardan Hoşlanır. Suratı Asık Muşmula Bir Kadını Hangi Erkek Severki Değilmi Ama Kadın Gülümserse Güzelliğine Güzellik Katar Kadın Gülümserse Yüzünde Güller Açar Kadın Gülümserse Güçlü Demektir. Erkekler Gülümseyen Kadını Daha Sempatik Ve Daha Çekici Bulurlar. Hani Bazı Kadınlar Vardır Ya Sık Sık Depresyona Girerler Melankolik Takılırlar Yüzleri Gülmez Hiç Suratları Hep Asıktır Inanınki Bu Gibi Durumlar Erkekleri Bunaltır Uzaklaşır Sizden Kendinizden Itersiniz Erkekleri Itici Bir Kadın Olursunuz Istermisiniz Itici Bir Kadın Olmayı Istemezsiniz Bence 🙂 Gülümsemek Mutlu Olmak Bir Kadının Kendini Sevmesiyle Başlar

Kendinize Herzaman Öz Güveniniz Olsun Aynaya Baktığınızda Güçlü Çekici Kendinden Emin Cool Kendini Seven Kendiyle Barışık Güzel Bir Kadın Görünkü Mutlu Olun Sevgili Bayan Okurlarım Mutluluk Biz Bayanların Elinde Ve Erkekler Bu Saydığım Özellikleri Arar Bir Bayanda.Birçok Erkeğin Mutlu Kadınlarla Birlikte Olmasının Altında Yatan Neden; Özgüvene Olan Hayranlık Ve Kadının Sahip Olduğu Mutluluk Ve Pozitif Enerjiden Bir Nebze Olsun Faydalanabilmek.

Gelelim Ikinci Maddeye 🙂 Fiziksel Yapı, Hm Şey 😛 Bana Göre Bence Erkeklerin Biz Bayanlardan Hoşlanması Için Illa 90+60+90 Olmaya Gerek Yok Sevgili Okurlarım Illa Çok Ince Bir Bele Çok Ince Bir Bacağa Gerek Yok 😀 Çok Zayıf Bir Kadın Olmaya Gerek Yok Ben Bayan Olarak Çok Zayıf Bir Kadını Sevmiyorm Mesela. Bana Göre Erkekler Balık Etli Kadınlardan Daha Çok Etkilenir Die Düşünüyorum Balık Etli Derken Şişman Demedim Ha 🙂 Örnek Vermek Gerekirse Mesela HADİSE Nin Fiziği Gibi Bir Fizik Neden Olmasın Ki 🙂 Bence Çoğu Erkeğin Başını Döndürebilecek Bir Bayan. Ve Tabi Kendinize Öz Güveniniz Hep Sizinle Olmalı Herdaim..

Ve Gelelim Üçüncü Maddeye.. Daha Önceki Yazımda Belirttiğim Gibi Koku Çok Önemli Erkekler Içinde Bayanlar Içinde. Sevgili Bayanlar Kokunuz Imzanız Gibidir Unutmayın 🙂 Kullandığınız Parfüm Çok Önemli Bir Erkek Için, Çünkü Erkekleri Etkilemenin Bir Yoluda Parfümdür Güzel Kokmaktır Öz Bakımda Çok Önemli Bir Erkek Için.Erkekleri Hem Psikolojik, Hem De Fiziksel Olarak Aynı Anda Uyaran Duyulardan Birisi De Koku Alma.

Bu Fark Edilme Ve Akılda Kalma Yüzdesini Arttırıyor.Bu Yüzden De Ideal Kadının Özelliklerine Imza Gibi Kişisel Bir Iz Bırakan Koku Maddesini Ekliyorlar.

Gelelim Dördüncü Maddeye 🙂 Hani Derler Ya Erkeğin Kalbine Giden Yol Mideden Geçer, Çok Doğru Bir Laf Bence. Hiç Bir Erkek Yemeğe Kayıtsız Kalamaz Erkeklerin Aradığı Bir Özellikte Budur Iyi Yemek Yapsını Bilen Bir Kadın Marifetli,becerikli,börek,pasta,kek,enfes Yemekler Hamur Işleri Bir Bayanın Bunları Bilmesi Lazım Zaten Düşünsenize Erkeğiniz Akşam Işten Eve Geliyor Ve Siz Kapıda Karşılıyorsunuz Erkeğinizi Ve Erkeğiniz Kapıdan Içeriye Girer Girmez Mutfaktan Enfes Kokular Geliyor Ve Erkeğiniz Size Diyorki Hayatım Bugün Ne Pişirdin Mutfaktan Nefis Kokular Geliyor Diyor. Bu Hem Sizin Hem Erkeğinizin Hoşuna Gidecek Bir Unsur, Süper Ötesi 🙂

Gelelim Beşinci Maddeye.. Bir Kadın Olarak En Önemli Aksesuarınız Özgüven. Bu Erkeklerin Dünyasında Da Değişmiyor. Ne Kadar Kusursuz Fiziğe Ve Dış Güzelliğe Sahip Olursanız Olun, Eğer Silik Ve Güvensiz Bir Kadınsanız Erkeklerin Gözündeki Ideal Kadın Tanımına Yerleşemiyorsunuz. Erkeklerin Büyük Bir Kısmı Kadınlar Üzerinde Güç Ve Hakimiyet Kurmak Istiyor Evet, Ama Karşılarında Da Sağlam Duruşu Olan Ve Kendini Iyi Ifade Eden Bir Kadının Olmasını Istiyor. Bu Yüzden Sahip Olduğunuz Özgüven Her Zaman Fiziksel Özelliklerinizin Önüne Geçiyor.

Ve Altıncı Madde Önemli Bir Madde, Hiç Kuşkusuz Erkek Ve Kadın Dünyasında Cinsellik Çok Farklı Algılanıyor. Erkekler Doyumsuzdur Istedikçe Isterler Ve Biz Bayanlarda Erkeklerimizi Mutlu Etmek Zorundayız Düşünsenize Erkek Sizi Seviyorsa Siz Den Beklentisi Daha Çok Olur Şöyle Düşünün Erkeğinize Ay Yok Bugün Hastayım Yok Başım Ağrıyor Yok Canım Istemiyor Ve Suratınızı Asıp Arkanızı Dönüp Yatıyorsunuz Erkeğiniz Sizin Hakkınızda O An Ne Düşünür Yada Ne Hisseder. Erkeğinizi Mutlu Etmek Istiyorsanız Erkeğinizi Dışarıya Itmek Istemiyorsanız Erkeğinizin Gözünü Dışarda Bırakmak Istemiyorsanız Erkeğinizin Isteklerini Arzularını Geri Çevirmiyceksiniz. Tabi Sizin Istemenizde Çok Önemli Karşılıklı Cinsel Ilişkide Birşeyler Ters Gidiyorsa Sorun Yaşanıyorsa O Evlilikte Bir Problem Var Demektir. Evliliğin Yada Erkeğinizi Elinizde Tutmanın Sağlam Bir Ilişkinin En Önemli Faktörlerinden Biride Cinsel Ilişkidir Diye Düşünüyorum.

Kadınlar Cinselliğe Daha Duygusal Yaklaştığı Için Hem Fiziksel Hem De Psikolojik Bir Doyum Alıyor. Erkeklere Göre Kadınların Yatakta Istedikleri Gibi Davranmamaları Için Hiçbir Neden Yok. Çekinceleri Bir Kenara Bırakın. Söz Konusu Cinsellik Olduğunda, Erkeklerin Ideal Kadın Tanımına “yatakta Olmak Istediği Gibi Olan” Kadınlar Giriyor. İstediğiniz Gibi Giyinmeli, Istediğiniz Gibi Davranmalı Ve Içinizden Ve Kalbinizden Geçen Şeyleri Söylemelisiniz.

Şimdi Yedinci Maddedeyiz Değerli Okurlarımız. Konu Kıskançlığa Gelince, Birçok Erkek Kıskanmayan Ve Kendisini Kontrol Etmeyen Bir Kadını Hayal Ediyor. Bu Durumda Ortaya Çıkması Muhtemel 2 Durum Var. Ya Birlikte Olduğunuz Kadının Size Sonsuz Bir Güveni Olması Lazım, Ya Da Siz Iplerin Sıkı Olmasını Sevmediğiniz Için Karşı Tarafın Aşırı Rahat Olması. Kıskanmayan Bir Kadın Olmaz. Ancak Sağlıklı Bir Ilişki Ve Birliktelik Için Erkeklerin Aşırı Baskı Istemedikleri Ortada. Kıskançlığın Sonu Şüpheyi, Şüphenin Sonu Da Güvensizliği Doğurduğu Için Erkekler En Baştan Kıskanç Kadından Kaçıyor. Siz En Iyisi Onu Kıskandığınızı Küçük Ve Rahatsız Etmeyen Tavırlarla Belli Edin Ve Yersiz Tartışmalara Zemin Hazırlamayın.

Sevdiğiniz Erkeği Sahiplenin, Erkekler Sahiplenici Kadınlardan Hoşlanırlar O Sizin Ben Olsam Bende Sahiplenirim Benim Olan Benimdir Ve Benim Olanı Sahiplenirim 🙂 Ve Karşınızdaki Erkeğinizi Iyisiyle Kötüsüyle Sahiplenin Onu Değiştirmeye Çalışmayın Agrasifleşir Yoksa. İlişkilerde Her Ne Kadar Sahiplenici Algısı Erkekler Üzerinde Yoğunlaşmış Olsa Da, Erkekler De Birlikte Oldukları Kadın Tarafından Sahiplenilmek Istiyor.

Erkek Birlikte Olduğu Kadınla Kusursuz Bir Tamamlayış Istiyor.Yani Dışarıda Iyi Bir Resim Oluşturmak, Baş Başa Kalındığında Saatlerce Konuşabilmek, Yatakta Zirveye Çıkan Bir Tensel Uyum, Aile Ilişkilerinde Ortak Bir Bakış Açısı Ve Sosyal Hayatın Iyi Bir Eşlikçisi Olabilmek Ideal Kadın Tanımının En Önemli Ayağı. Sadece Cinsel Bir Uyum Yeterli Değil. Aynı Şekilde Cinselliğin Olmadığı Fakat Diğer Her Şeyin Mükemmel Olduğu Bir Ilişki De Bir Gün Bitmeye Mahkum. Erkeklerin Ideal Kadın Tanımlarında Cinsellikten Sosyal Hayata, Iş Çevresinden Aile Ortamına Kadar Her Konuda Uyum Gösteren Kadınlar Listenin Zirvesini Zorluyor.

Evet Değerli Okurlarım Bugünde Bir Yazımızın Sonuna Gelmiş Bulunmaktayız. Sizlere Paylaştığımız Yazılarla Faydalı Olabiliyorsak Ne Mutlu Bize. Umarım Bu Yazım Da Işinize Yarayan Faydalı Bir Yazı Olmuştur Değerli Okurlarım.. Kelebek.tc Zemheri.net Ailesi Ve Okurlarım SeviliyorSunuz.. Ece AyCan’Dan Sevgiler.

Ece AyCan..

2 Responses so far.

  1. Microsoft dedi ki:

    yüreğine sağlık güzel bvir paylaşım devamlı okuycağım hergün

  2. SureLin` dedi ki:

    Tebrik ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir