Mobil Sohbet

Mobil Chat Odaları

Zemheri Sohbet ve Chat Odalarına Hoşgeldiniz

Zemheri.Net Sohbet ve Chat Odalarına Hoşgeldiniz.

 

Sohbet Chat

Merhaba Sevgili Kullanıcılar. Tüm Dünyada oLduğu Gibi Türkiyede de bildiğiniz gibi sosyal medya çılgınlığı devam etmektedir.2000 li yıllardan sonra bilgisayarların ve akıllı cep telefonlarının hayatımıza girmesiyle birlikte, sanal alemde oldukça hareketlenmiştir. Facebook gibi intagram gibi sosyal medya sitelerinin varlığı ile birlikte Yazılı chat sitelerine ilgi azalmıştır.Lakin Günümüzde teknolojinin bu kadar ilerlemesine karşın hala yazılı chat ve sohbet odalarından vazgeçemeyen kullanıcılar mevcuttur.Bu sebepten ötürü Türkiyede oldukça fazla sayıda büyüklü küçüklü IRC Sohbet sitesi vardır. Tabi hal böyle olunca büyük sunucularda kullanıcıları rahatsız eden bir yığın olay yaşanmaktadır. Gerek kötü söz, gerek haksızlık ve gerekse hakaret boyutuna varan ithamlar kullanıcıların karşılaştığı genel durumlardır.. Her ne kadar büyük sohbet sitelerinde hiyerarşik bir yapı mevcut olsada para karşılığı adminlik almış olan kişiler sorgulanmamakta ve yaptıklarına bir yaptırım uygulanmamaktadır.Buralarda gerek sunucuların genel global kanallarında ve gerekse kişilerin özellerinde kullanıcıların güvenliği yoğunluk sebebiyle sağlanamamaktadır. Aynı durum küçük yerler için geçerli olmadığı gibi küçük sohbet sunucularının durumu daha kötüdür. Çünkü; bu sunucular Münferit oLdukları için, Site Dahilinde paylaşım yapmak istediğiniz, muhabbet etmek istediğiniz kişiler olduğu zaman, Site yöneticilerinin gözüne batmakta ve sizleri sunucudan atmak sureti ile uzaklaştırmaları mümkündür. Küçük sunucularda genel olarak yöneticilerin kıskançlık durumları ön plana çıkmaktadır.Dolayısıyla küçük sunucularda da büyük sunucularda da kullanıcılarımızın huzuru kalmamıştır. Tam Bu sebepleri göz önünde bulundurarak Sizler için kalitenin zirvesinde, Güvenle özgürce ve Keyifle Muhabbet Edebileceğiniz Chat Mekanı Yaratıyoruz. Geçmişde oLdukça Ün yapmış siteler arasında olan sohbetsizsiniz Ekibinin çalışmaları ile birlikte Nezih bir sohbet mekanı kurduk sizler için.Şimdi Dilerseniz Sizlere Sunmak istediğimiz Hizmetlerden BahsedeLim..

 1. Amacımız Tamamen Değerli Kullanıcılarımızın GüvenLe ve GönüL Rahatlığı iLe Sohbet Edebilmelerine imkan Vermektir. Sunucu Üzerinde Kullanıcılarımzın Muhabbetlerine Müdehale Edilmeyeceği Gibi, Özellerinize hiçbirşekilde Karışılmayacaktır. Özellerinizde sizleri rahatsız eden kişiler oLduğu taktirde Özel kapatma komutları ile özelinizi kişilere kapatabilirsiniz veya kişi engelleyebilirsiniz. Bütün bu Konutları Görevli arkadaşlardan isteyebilirsiniz.
 2. Global Sohbet Odalarında iStediğiniz Gibi Muhabbete DahiL oLabilirsiniz. Ancak Biz Marjinal iLişki Sohbeti Yapmak iSteyen Vatandaşlarımızıda Unutmuş Değiliz. Çünkü; Türkiyedeki Toplum Baskısı ve Ahlaka Aykırı oLduğu Düşünülen iLişki tipleri, Bu Arayışa Girmiş kişiler için oldukça güç durumlar doğurabiliyor.Rahatlıkla beklentilerini açığa vuramayan ve böyle ilişkiler isteyen kullanıcılar için Gay sohbet odaları ve Lezbiyen sohbet odalarını kurarak Hizmetinize sunmuş durumdayız.
 3. Dini ve isLami Sohbet Etmek iSteyen Vatandaşlarımız için DiniSohbet ve islamiyetinSohbet Odaları Hizmetinize Girmiştir. Mutaassıp Kapalı Bayanların Sohbet Edebilecekleri, Dini Paylaşımlar Yapabilecekleri Eşsiz Bir Mekan Sizleri Bekliyor.
 4. Sunucumuz iÇerisinde Radyo Kanalı Dahilinde Yapılan Yayınlarda Dj Ekibimizden iSteklerinizi Yapabilir ve Dilediğiniz Kişilere Çaldırarak Armağan Edebilirsiniz.Radyo Kanalında Yapılacak Dj Seçmelerine Katılarak Sizlerde Programcı oLabilir, Sesinizi Kitlelere Duyurabilirsiniz.
 5. Sunucu Dahilinde Oyun KanaLLarında Yarışabilir, Kelime Kanallarında Kelime Türetebilirsiniz.
 6. Site iÇerisinde Örnek Davranışlar Sergilemeniz Durumunda, Komut işLetim sistemleri konusunda bilgi sahibi oLduğunuz vakit, Sohbet sitemiz dahilinde adminlik almaya hak kazanabilirsiniz.

Sizler için Sağladığımız Tüm bu Hizmetler Tamamen üCretsizdir. KanaLLar iÇerisinde Sohbet ederken Sizlerden TC Kimlik No, Telefon No, Kontor, Kredi Kartı Bilgisi, KişiseL Bilgi vS Kesinlikle Paylaşmamanınızı Öneririrz. Paylaşdığınız Taktirde Sunucumuz Bundan Sorumlu Tutulamaz. Sizlerden Para, Kontor,Kredi Kartı Bilgisi Gibi Bilgiler iSteyen Kişileri Yöneticilerimize Bildirebilirsiniz. Zemheri.Net Chat Sunucumuzda Sohbet Etmenin, Muhabbet Etmenin Tadına Varın. Tüm Bu Ayrıcalıklar Sizler için Hazırlanmış oLup, Sitemizin Girişinde de Yazdığı Üzere, Bizim Atladığımız unuttuğumuz, oLmasını iStediğiniz veya Eksik Gördüğünüz Şeyler Var ise Bize Yazmayı Unutmayın.Sohbet Sitesi oLan Zemheri.Net de Herşey chat ve muhabbetin en kaliteli hale gelmesi için yapılmaktadır. Bu Güzel Ortama Herkesi Bekliyoruz. Şimdiden Keyifli Vakit Geçirmenizi Temenni Eder Saygılar Sunarız..

5 Responses so far.

 1. Leyla dedi ki:

  Sohbet etmenin muhabbet etmenin tabiki en güzel yollarından birtanesi IRC ortamı. Burada bir görsellik olmasada insanlarla tanışmanın en kolay ve en basit yolu. Zemheri sohbet ve zemheri chat odalarıda esasında bir irc ortamından ibaret. Ama ne yalan söyliyelim diğerleri gibi değil. Oldukca kaliteli ve elit insanlardan oluşuyorlar. Buda onları kaliteden ödün vermeyen iradeli insanların olduğu bir sohbet ortamı yapıyor. genelde izmirliler ağırlıkta izmir sohbet odaları ce izmir chat odalarında muhabbet oldukça koyu gidiyor.

 2. EsLemm dedi ki:

  Sohbetin Merkezini Kurmus Adamlar Cok sicak icten insanlar var Zemheri Sohbet platformunda Cok Cok basarili buldum artik yeni mekanim burasi

 3. YasemiN dedi ki:

  Sohbet edebiLeceğiniz en güzel mekan Zemheri.net. Tüm samimiyetimle söylüyorum burdaki ortamı başka yerde bulamadım. İyiki Varsınız. Emekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

 4. Destina dedi ki:

  Uzun zamandır IRC ortamındayım. Bir çok sunucuda bulundum görev aldım. Ama tüm samimiyetimle söylüyorum ben böyle bir mekan daha görmedim. İnsanların birbirine karşı yaklaşımı, saygısı ve sevgisi çok güzel. Gerçekten sizleri tanıdığım için ben çok mutluyum. Hepinizin emeklerine sağlık. Çok güzel bir ortam. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese.

 5. OnuR dedi ki:

  Zemheri.net bence sohbetin en güzel mekanı. Sohbet ederken keyif aldığım, sıcak kanlı insanların olduğu bir mekan bu samimiyeti başka yerde bulamayız bence. Bir kere uğrayın görün sizde zaten bir daha gitmek istemeyeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir