Mobil Sohbet

Mobil Chat Odaları

Seda Ocak Kimdir? Survivor 2019 2.Yarışmacısı Seda Ocak Oldu

Yapımcılığını ve Sunuculuğunu Acun Ilıcalının Yaptığı, Tv8 Ekranlarında Yayınlanan ve Tüm Türkiyeyi Ekrana Kilitleyen Yarışma Programı Survivor,2019 Sezonunda Ekrana Gelmeye Hazırlanıyor.Bu Sene Türkiye – Yunanistan Konsepti iLe Ekranlara Gelicek oLan Yarışma Programının 2. Yarışmacısıda Açıklandı.

Türk Televizyonlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor,2019 Sezonunun 2. Yarışmacısınıda açıkladı.Survivor 2019 un 2. Yarışmacısı Seda Ocak oLarak Belirlendi.Peki Seda Ocak kimdir. ?

Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan 2. Türk Yarışmacı Adayı Seda Ocak.. Seda Ocak Kimdir?Kaç Yaşında?Nerelidir?
Seda Ocak Kimdir?http://SohbetSizsiniz.Com


Seda Ocak Kimdir ?

Seda Ocak Bir Atletizm Sporcusudur,1985 Doğumlu ve Bursalıdır.Seda Ocak Atletizm Sporcusu oLmasının Yanı Sıra Geçtiğimiz Yıllarda Survivor Yarışmasında Adını Sıklıkla Duyduğumuz Başarılı Bir Survivor Yarışmacısı oLan Sema Aydemir‘in de ikiz Kardeşidir.Seda Ocak 34 Yaşında ve 2 Çocuk Annesidir.Eski Milli Atlet ve Antronördür.

Spor ve Atletizme ikiz Kardeşi Sema Aydemir ile Aynı Anda Başlayan Seda Ocak kendi söylemiyle sonrasında branşlarını farklı alanlarda seçerek sporculuk hayatlarına devam etmişler.2003 Yılında evlenmesi ile birlikte sporu bıraktığını söyleyen Seda Ocak,Ada şartlarının kendini zorlayacağını,Ancak hırslı ve azimli biri olduğundan dolayı kendine güvendiğini söyledi..

One Response so far.

  1. GreggBig dedi ki:

    Survivor 2019 pek beğenmedim.eski bölümleri kadar eğlenceli değil.Türkiye yunanistan diye ayırdılar ilk önce ne konuştuklarını bile belli değil yunanlıların.O yüzden bu seneki survivor hiç güzel bir proje olmamış.Acunn bu konuda umarım gerekli dersi almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir