Mobil Sohbet

Mobil Chat Odaları

SakLi Sohbetler

Muhabbetin, sohbetin, eğlencenin, heyecanın, arkadaşlığın, dostluğun ilk ve tek adresi olan Kelebek Sohbet Odaları, irc dünyasında yerini almaya ve de daimliğini korumaya çalışmakla ilk hedefini gözler önüne sermiştir.

Kelebek Sohbet Odalarımızda rahatça ve güvenli bir şekilde sohbet etmenizi sağlamak için; Sizlere tüm imkanlarımızı sunmuş bulunmaktayız.

Sohbetinizin rahat ve de kolay olması için ücretsiz üye olup, bizde kalıcılığınızı sağlayabilirsiniz.

İster yurt dışı olsun, ister yurt dışı olsun; sanal alemde yeni arkadaşlıklar edinmek, yeni dostluklar kazanmak, yeni aşklara kapıları açmak için uzaklık bir tık ötededir.

Bizler sosyal varlık olduğumuzdan; sürekli toplum içinde olmak, sosyal aktivitelere katılmak, yeni sosyal çevre kazanmak zorundayız. Reel hayatımızda nasıl ki sevinçlerimizi, üzüntülerimizi, heyecanlarımızı, korkumuzu ailemize, arkadaşlarımıza, dostlarımıza aktarabiliyor isek; sanal ortamda da yeni arkadaşlar ve dostluklar kurarak bu tüm paylaşımları onlarla da beraber yaşayabiliriz.

Kelebek Sohbet Odalarımız sayesinde; dünyanın diğer ucundaki tüm sohbet severler ile tanışacak ve kalıcı arkadaşlık ile dostluklar kuracaksınız. Sohbet sitemize ister bilgisayarınızdan, ister mirc indirerek, isterseniz de mobil telefonlardan girebilirsiniz. Mirc’imiz çok sağlam ve kaliteli olup asla virüs içermemektedir.

Sohbet etmek için sitemize geldiğinizde; Sizleri çok güzel bir şekilde ağırlayan yönetim kadromuz, sohbet sırasında keyifle dinleyeceğiniz djlerimiz, kafa dağıtmaya bire bir iyi gelen oyun kanallarımız ile asla canınız sıkılmayacaktır. Tüm oyun kanallarımız sürekli aktif haldedir ve de djlerimiz radyoda canlı yayın alarak 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Kelebek Sohbet Odalarımızda kesintisiz olarak her saat sohbet devam etmektedir. Sohbetinizi isterseniz genel ortamda isterseniz de özel oda açarak, orada sohbetin doyumsuz tadına varabilirsiniz. Özel oda sayesinde yeni tanıştığınız arkadaşlarla daha samimi, daha güvenli bir ortam oluşacaktır.

Kelebek Sohbet odalarımız sayesinde kendinizi samimi, sıcak bir aile ortamında hissedecek, arkadaşlık ve dostluğun bağımlısı olacak; Sohbetin de müptelası olacaksınız.

Bir kahve tadında, bir müzik ezgisinde, bir aşkın esintisinde, bir dostluğun huzurunda tek ve kalıcı olan Kelebek Sohbet Odaları; kaliteli yönetim ekibi ile, seviyeli ve saygılı sohbet severler ile, profesyonel dj ekibi ile, birçok oyun kanalları ile hep ileriye dönük ve güven verici bir Site olmuştur.

Post Tagged with,

4 Responses so far.

 1. YaReN dedi ki:

  Ortam gğzel,keyifler iyi 🙂 bizler burdayız.. Sizler gelmek için ne bekliyorsunuz 🙂 haydi zemheri.net e orada görüşürüzzz 🙂

 2. NumberOne dedi ki:

  Uzun Zamandan Beri Tanıdığım,Tabıdığım için de AsLa Pişman Olmadığım Nadide ve Nadir insanlardan Biridir SakLi. Böylesine Özel ve Böylesine Güzel Bir Yazı Sadece Takdir Edilir Bana Göre. Türkçeyi Konuşmakdan Acizken Milletimiz,Bu Kadar Yalın ve imLa Eksiği Olmadan Yazılmış Bir Yazı,Bana Göre Oldukça Elit Olarak Özene Bezene Yazılmış Bir Yazıdır. Kısacası, Muazzam..

 3. KivanC dedi ki:

  Harika bir yazi olmus :))

 4. Seo dedi ki:

  Sakli sohbetler sakli in sohbetine buyrun gelin(:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir