Mobil Sohbet

Mobil Chat Odaları

Çok Sev

Hani Çok Sevilmek İstersin. Çok Sevilmek ve Hiç Üzülmemek. En büyük hayalimdi sevmek sevilmek. Sevginin olmadığı bir dünyada galiba bende en zor olan şeyi istemiştim.

Biliyordum o sevgi hiç bir zaman uğramayaçaktı bana. Biliyordum kimse sevdiğim kadar Sevmeyecekti beni. Yinede hep umutluydum hayata dair ve yine bekleyecektim.

Tabi seni taniyana kadar. Sen duygularımın, umutlarımın , hayallerimin katili Oldun. Sen ki genc bir ömrün acımasız bir Azrailisin. 

Bir zamanlar varlığına dua eden ben şimdi yokluğunda şükür şerbeti içer oldum. Kırdım dağıttım parçaladım belki ama seni de hayatımdan çıkarmayı başardım. 

Şimdi sana tek duam var kalbin gibi hayat yasa. Yasa evet ölmeni istemiyorum. Yasa ve yasattiklatini sende gör diye bütün dualarım. Ama sakın bana tekrar dönme.

Ben ki sevginin her zerresine muhtaç iken sen bana çok gördün ya bunu sevgiye muhtaç kal. Çok sev, Çok Çok sev, ama hiç sevgi görmemen dileklerimle ..

Hoşçakalma..

4 Responses so far.

 1. dasdasdsa dedi ki:

  Harika oLmuŞ. 😛 😛

 2. ZeYNep dedi ki:

  GüzeL payLasımLarın oLdugu hoŞsohbetLerin Döndügü Zemheri.Nette ßizLer ßir aiLeyiz ve sizLerinde aiLemizden biri oLmanizi isteriz. KaliteLi SeviyeLi oLan sohbet platformumuza giris yaptiginiz an itibari iLe aiLemizin verdiGi sıcakLığı hissedeceksiniz ve iyiki geLmişim diyeceksiniz. GüzeL sohbetLerde BuLusmak diLegi iLe 🙂

 3. Melike dedi ki:

  NihaL cimm sohbet sitesindeki hoşsohbetlerini zaten çok seviyorum ve burdaki bu yüreğe dokunan yazını görünce yorum yapmaktan kendimi alıkoyamadım iyi ki varsın bamtelimize dokundurdun yine öpüyorum seni…

 4. FisuN dedi ki:

  Duygular ancak bu kadar güzel bu kadar samimi kaleme alınabilirdi. Hepimizin bir yarası var içinde. Gerçekten duygulandım okurken. Emeğinize sağlık. Zemheri.Net farkı hep ortada zaten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir