Mobil Sohbet

Mobil Chat Odaları

Atatürk’e özLem

Kendisi de dahiL herşeyden daha fazLa yurdunu ve miLLetini önemsemiş bir insana karşı neLer hissediLebiLir? Sevgi mi, saygı mı? Peki ya bu insanı yıLLar önce kaybetmiş ve yerini asla doLduramamışsak? Tabi ki özLem.

Atam…. Naciz vücudun senin de dediğin gibi toprak oLdu. Ancak hayatın boyunca uğrunda çaLıştığın Türkiye Cumhuriyeti, güvenerek emanet ettiğin Türk gençLeri iLe birLikte yaşamaya devam ediyor. Bu zorLu ve sürekli yoLda yürürken kimi zaman zorlLansak, seni özLesek de,  sana ve kurduğun Cumhuriyete karşı oLan görevi yerine getirmeye çaLışıyoruz.

Seni çok özLüyoruz Atam. Çok nadir buLunur bir insan oLduğun için, bizi senin kadar düşünen oLmadığı için, sadece sözLe değiL devrimLerinLe de geLeceğimizi güzeLLeştirmeye çaLıştığın, bağımsızLığımızdan asLa ödün vermediğin için özLüyoruz ve seviyoruz. Seni tanıdıkça, inceLedikçe yeni bir şeyLer öğreniyor, anLamaya çaLışıyoruz. AnLadıkça da her zaman başarının bizden yana oLacağını biLiyoruz.

İşte tam da bu sebepten geLecekte bir Atatürk daha bekLemeden Türk miLLeti oLarak bize bizden başka kimsenin faydası oLmayacağını biLmeLiyiz. KütüphaneLeri, LaboratuvarLarı, eğitim ve öğretimin var oLduğu her yeri tam kapasite değerLendirmeli, Türkiye Cumhuriyeti ve geLecek için her Türk vatandaşının yapabiLeceği birşeyLerin oLduğunun biLincine varmaLıyız. ÖzLemek yetmez, Atamızı anLamaLıyız.

ÖzLenenLerin en güzeLi ULu Önder Mustafa KemaL ATATÜRK’e sevgiLerimizLe…

8 Responses so far.

 1. RomantiC dedi ki:

  Özledik Mustafa KemaL Paşa, Çok Özledik..

 2. Zübeyde dedi ki:

  Ne kadaR hoŞ biR yazı oLmuŞ emeğinize sağLık. Evet özLenenLerin en güzeLi Mustafa Kemal Atatürk. Çok özLedik, özLüyoruz, özLeyeceğiz. 🙁

 3. Zişan dedi ki:

  Çok özLedik… ÖzLenenLerin En güzeLi. AkLıma geLdiğinde burnumun direğini sızLatan bir özLem bu. ÖzLeyeceğiz ve Unutmayacağız..

 4. NihaL dedi ki:

  Mustafa Kemal Atatürk. O ne güzeL bir isim, o ne güzeL bir insan. Atatürk’üm sana Layık bir gençLik oLamadık beLki affet bizi. Seni çok özLüyoruz…

 5. ZeYNep dedi ki:

  Mustafa Kemal Atatürk `üm Sana oLan Hasretimiz O kadar ßüyük ki Ruhun Şad OlSun

 6. aSeL dedi ki:

  Mustafa Kemal Atatürk Sen Gibi Bir Tane Daha Yok oLmadı oLmayacakta. Ruhun Şad oLsun Rahat uyu Sen hep bizimlesin bizimle kalacaksin yuregimizde özlemin kocaman tarifi yok.

 7. HüLya dedi ki:

  Mustafa Kemal Atatürk`üm özLeminin Tarifi yoK.. sadeCe Çok özLediK

 8. MutLuLuk dedi ki:

  Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa Adın YaziLacak Mücevher Taşa.
  Seni Çok özLedik Mustafa Kemal Atatürk`üm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir