Mobil Sohbet

Mobil Chat Odaları

Ankara Sohbet OdaLarı

Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara 1918-1923 yıLLarı arasında KurtuLuş Savaşının merkezi oLmuştur.
Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşLarının ULusaL Harekât merkezi ve KurtuLuş MücadeLesinin semboŞü Ankara, 13 Ekim 1923 yıLında başkent oLarak kabul ediLmiştir. ULu Önder Atatürk’ün mezarı Anıtkabir, şehrin semboLü haLine geLmiştir.

Ankara’nın küLtüreL ve sanatsaL yönü, bir başkent oLuşuna bağLı oLarak oLdukça geLişmiştir. Devlet Tiyatrosu, DevLet Opera ve BaLesi, BaşbakanLık Senfoni Orkestrası, DevLet Resim ve HeykeL Müzesi, sayısız gaLeriLer, küLtüreL amatör müzik grupLarı ve çok fazLa sayıda modern park, kentin küLtüreL, sanatsaL ve eğLence yaşamına renk katmaktadır.

MakaLeme BaşLamadan önce Türkiye’mizin Başkenti oLan güzeL iLimiz hakkında size kısa bir biLgi vermek istedim. Biz Zemheri.Net aiLesi oLarak Ankara’da yaşayan yada AnkaraLı oLan Chat, sohbet sever arkadaşLarımızı unutmadık. OnLar için Ankara Sohbet OdaLarını aktif hale getirdik.

Kendi memLeketinizden yeni insanLarLar tanıyabiLeceğiniz, yeni arkadaşLıkLar, yeni dostLukLar, yeni dostLukLar, yeni aşkLar edinmek istiyorsanız sizde Ankara Sohbet OdaLarını ziyaret edebiLir ve yepyeni bir aekadaşLığın, dostLuğun iLk adımını atabiLirsiniz.

Ankara Sohbet, Ankara Chat deniLdiğinde şu aLgı oLuşabiLir. Sadece AnkaraLı insanLar için dizayn ediLmiş bir oda oLduğu aLgısı oLuşturabiLir. Hayır sadece AnkaraLı insanLar için değiL Türkiye’nin her Neresinde oLursanız oLun Sizde Ankara Sohbet OdaLarında yer aLabiLirsiniz.

Ankara Sohbet OdaLarımız Web ve mobiL girişLer iLede hizmetimize sunuLmuştur. İsterseniz biLgisayarınızdan, cep teLefonunuzdan yada tabLetinizden sitemize giriş yapabiLirsiniz. Ankara Sohbet OdaLarımız aynı zamanda radyo yayınLarı, çeşitLi oyun kanaLLarı iLe de hizmetinizdedir.

Ankara Sohbet OdaLarında sizLerde yerinizi aLabiLir sohbet etmenin Keyfine doya doya varabiLirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Zemheri.Net adresine girip kendi beLirLemiş oLduğunuz rumuzunuz iLe sitemize giriş yapabiLir herhangi bir ücret ödemeden sizLerde bizim aramızda oLabiLirsiniz.

Ankara Sohbet OdaLarımızı Tarayıcınızdan Ankara Sohbet, Ankara Chat, Ankara Sohbet OdaLarı, Ankara Chat Odaları, Ankara Sohbet SiteLeri, Ankara Chat SiteLeri, Ankara MobiL Sohbet, Ankara MobiL Chat yazarak buLabiLirsiniz.

Hepinize boL eğLenceLi, renkLi sohbetLer diLeriz.

 

4 Responses so far.

 1. Toprak dedi ki:

  Zemheri.net sohbet kanala nı ilk geldiğimde muazzam bir ilgiyle karşılaştıklarının şimdiye kadar nerelerdeydim diye şansmıma bırakıyorum öncelikle güvenilir olmadı en çok rahatladığım konu rahatlıkla gelip gezebilirsiniz hoş dostluk güzel arkadaşlıklar canlı güzel yayınlar üst düzey DJ lerin olduğu bu güzel mekanı kaçırmayın derim

 2. ZeYNep dedi ki:

  Zemheri.Net aiLeSinin azmine Hayranim.SürekLi yeniLikLikciLer ve bizLere FarkLi iLLerden inSanLarLa Tanisma Firsati VeriyorLar.Ankara Chat Sohbet odaLarini KurmaLari HariKa oLmus Zaten. Ankara inSanini Cok Severim SohbetLeri Keyif veriyor Eglenceli renkLi inSanLar. SizLerde Sohbetimize DahiL.oLmaya Ne dersiniz Eminim Cok Keyif aLaCakSiniz:)

 3. SanaLBebeeK dedi ki:

  Ankara Chat Sohbet odaLarinda HemseriLerimi Bekliyorum Bende Bir AnkaraLı olarak.Zemheri.Net e tsk ederim boyLesine guzeL ßir Ortam kurdukLari iCin.

 4. Şenay dedi ki:

  Ankara Sohbet OdaLarı Çok güzel düşünülmüş. AnkaraLı sohbetciler için tam yeri. Mutlaka gelmelisiniz. Kalitesiyle Zemheri.net bir adım önde 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir