Mobil Sohbet

Mobil Chat Odaları

İstanbuL isLami ve Dini sohbet OdaLarı

İsLam keLimesi itaat etmek, boyun eğmek, esenLikte ve barışta oLmak, tesLim oLmak gibi anLamLara geLmektedir. Dini anlamda ise; ALLAH’a tesLim oLup bağLanmak ve Hz. Muhammed’in (S.A.S) tebLiğ ettiği her şeyi bütün varLığıyla benimsemek ve bunu yaşantısında göstermektir.

Günümüzde biz insanLar tarafından zorLaştırıLmış oLan isLam dini esasında koLaylıkLar dinidir. İslamiyette insanLarın yapamayacakLarı, yapmakta zorLanacakLarı hiç bir şey yükLenmemiştir ve Kitabımız Kuran-ı Kerim’de bu şu şekiLde beLirtiLmiştir:

“ALLAH insanı ancak gücünün yeteceği şey iLe mükeLLef eder. ”

Kuran’da isLam dini koLayLıkLar dini oLduğu bu şekiLde belirtiLmektedir. Peygamber efendimiz Hz.Muhammed (S.A.S) de bu konuda şöyLe beLirtmiştir:

“ALLAH Teâlâ, beni sıkıntı ve zahmet verici ve bunu arzu edici oLarak göndermedi. Fakat ALLAH beni, muaLLim (öğretici, bildirici) ve koLayLaştırıcı oLarak gönderdi.”

SizLere önceLikLe isLam dini hakkında kısa bir biLgi vermek istedim. Biz Zemheri.Net aiLesi oLarak İstanbuL isLami ve Dini sohbet odaLarımızı da siz Chat, sohbet severLer için Aktif haLe getirdik. İstanbuL isLami ve Dini sohbet odaLarımızda sizLerde giriş yapabiLir ve BirbirinizLe biLgi payLaşımında buLunabiLirsiniz.

İstanbuL’da yaşayan ve Dini Sohbet etmek isteyen, dini konuda yeni şeyLer öğrenmek isteyen veya biLdikLerini payLaşmak isteyen bütün güzeL insanLarın bir Arada oLduğu mekanımızda sizLerde giriş yapabiLir ve sohbet ederken yeni şeyLer öğrenip aynı zamanda biLdikLerinizi de arkadaşLarınızLa paylaşabilirsiniz.

İstanbuL isLami ve Dini sohbet odaLarımızda güzeL arkadaşLarımızLa neşeLi, eğLenceLi sohbetLer yapmak büyük keyif vericidir. Bizim amacımız tüm dini İsLam, MüsLüman kardeşLerimizi bir araya getirerek sıcak bir ortam oluşturmaktır. İsLam dünyasının en önemLi oLan konuLarını dini istanbuL isLami sohbet odaLarımızda biLgiLerinizi pekişterebiLir ve sitemiz de İsLami SohbetLer ederek fikirLerinizi beyan edebilirsiniz.

7/24 onLine oLan İstanbuL isLami ve Dini sohbet odaLarımızda Müslüman kardeşLerimize en iyi şekilde hizmetLerimizi sunuyoruz. Siz de hiç vakit kaybetmeden İstanbuL isLami ve Dini sohbet sohbet odaLarımıza bağlanın ve yeni güzeL dostLarımızLa tanışma fırsatını yakaLayın.

Sohbet sitemizde büyük bir keyifLer oyun oynayabiLeceğiniz İslami Oyun kanaLınımız oLan #isLam kanaLında dinimiz iLe ilgiLi soruLarımızı kanaL içerisin de buLunan arkadaşLarımızLa çözebiLirsiniz.

İstanbuL isLami ve Dini sohbet odaLarımıza akıLLı cep telefonLarınızLa, bilgisayarınızLa ve tabLetinizLe koLayca bağLanabiLirsiniz. Adeta sıcak bir yuva haLine getirdiğimiz İstanbuL isLami ve Dini sohbet odaLarımıza Bütün MüsLüman kardeşLerimizi davet ediyoruz. İstanbuL isLami ve Dini sohbet odaLarımıza Mobil Sohbet veya Web Sohbet oLarak rahatLıkLa giriş yapabiLirsiniz.

Zemheri.Net isLami ve Dini sohbet odaLarımıza tarayıcınızdan isLami sohbet, isLami sohbet odaları, dini sohbet siteLeri, istanbuL isLami sohbet odaLarı, istanbuL dini sohbet siteLeri, istanbuL mobiL sohbet siteLeri, istanbuL dini Chat siteleri, mobiL dini sohbet odaLarı, mobiL isLami sohbet siteLeri yazarak da buLabiLirsiniz.

İstanbuL isLami ve Dini sohbet odaLarı hoş sohbetLer diLer..

One Response so far.

  1. ZeYNep dedi ki:

    iStanbuL isLami ve Dini Sohbet odaLarinin kuruLmasi aktif haLe gelmesi cok guzel olmus dinimizi sohbetlerimizde yasamak guzeL insanLarin birbirlerinden fikirler almasi biLinmeyenlerin konusulmasi paylasilan hadisler gercekten cok hos. Zemheri.Net aiLesine tesekkur ederim boyLesine guzel bir mekan kurduklari icin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir